W niektórych budynkach posadzka jest poddawana dużym obciążeniom mechanicznym i technologicznym, więc musi być bardzo wytrzymała. Jeśli chcesz, aby zewnętrzna warstwa podłogi w halach przemysłowych i innych obiektach przez lata pozostała niezawodna, to koniecznie wybierz nasze rozwiązania z żywicy epoksydowej. Zastosujesz je w budynkach oraz na otwartych przestrzeniach, gdyż są odporne na rozmaite szkodliwe czynniki, a przy tym mogą mieć odpowiednio dobrany stopień antypoślizgowości. Sprawdź ofertę i poznaj ich zalety!

Rewelacyjne właściwości systemów powłok żywicznych

Doskonałe systemy, których bazą jest żywica epoksydowa, mają prosty bezrozpuszczalnikowy skład, choć znajdziesz też wersje wzbogacone o pigmenty. Docierają do klientów w gotowej formie, wystarczy wymieszać i rozpocząć pokrywanie powierzchni. Co wyróżnia produkty Stauber? Na początku warto wskazać wysoką odporność chemiczną (kwasy, oleje) i temperaturową. Zwarta struktura umożliwia uzyskanie doskonałej szczelności, co przekłada się na większe bezpieczeństwo i wygodę przemieszczania się. Materiał może być nakładany w cienkich warstwach – nawet w takim przypadku jest wytrzymały i trudnościeralny.

Zastosowanie żywicy epoksydowej Stauber

Dzięki oferowanym systemom z żywicy epoksydowej stworzysz wysokiej jakości, estetyczne posadzki przemysłowe wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Wykorzystasz je w obiektach produkcyjnych, zakładach przetwórczych, laboratoriach, pomieszczeniach handlowych i technicznych, a także na klatkach schodowych czy w garażach. Do wyboru są różnorodne mieszanki, które spełnią wszelkie wymagania. Zamów już teraz!

Systemy żywic epoksydowych STAUBER

STAUBER TL SYSTEM – Cienkopowłokowy system posadzkowy na bazie żywic epoksydowych

STAUBER SR SYSTEM – System posadzkowy na bazie żywic epoksydowych o strukturze antypoślizgowej

STAUBER SL SYSTEM – Samorozlewny system posadzkowy na bazie żywic epoksydowych

STAUBER PARKING SYSTEM – System posadzkowy na bazie żywic epoksydowych o strukturze antypoślizgowej

STAUBER COLORID SYSTEM – System posadzkowy na bazie żywic epoksydowych i kolorowych płatków

STAUBER COLOR QUARTZ 8 SYSTEM – System posadzkowy na bazie kolorowego kruszywa kwarcowego – typ zasypywany

STAUBER COLOR QUARTZ 12 SYSTEM – System posadzkowy na bazie kolorowego kruszywa kwarcowego – typ zacierany.