Profesjonalnie zaprojektowane i wykonane prace wykończeniowe w łazienkach, kuchniach, na balkonach czy tarasach gwarantują, że wszelkie powierzchnie będą odporne na czynniki zewnętrzne. W efekcie nawet po upływie długiego czasu zachowają pierwotne walory użytkowe. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne produkty, takie jak zaprawa klejowa do płytek, która przeznaczona jest do spoinowania ceramicznych elementów o różnej wielkości. Dzięki nim wszystkie kafelki będą idealnie i trwale przylegały do ścian, podłóg czy sufitów!

Zaprawy do prac w łazience czy na tarasie

W wielu miejscach występują niekorzystne warunki mogące mieć negatywny wpływ na stan glazury czy części nośnych. Trzeba zabezpieczyć więc konstrukcje przed wodą i związaną z nią wilgocią, skutkami skrajnych temperatur czy czynników chemicznych. Nierzadko stosuje się różnorodne systemy uszczelniające, np. masy w płynie. Opłaca się także sięgnąć po nowoczesne zaprawy klejowe do płytek tworzone przez Stauber, które mogą stanowić element hydroizolacji. Wykorzystasz je w czasie wykańczania łazienek, balkonów bądź tarasów.

Doskonałe zaprawy klejowe do płytek Stauber

W ofercie renomowanej firmy Stauber są zaprawy klejowe do płytek o świetnych parametrach technicznych. Do wyboru są produkty o klasie przyczepności C1 i C2, nadające się do powierzchni mineralnych. Trzeba zaznaczyć, że również odkształcalność mieszanek (S2) jest dopasowana do zmian, które mogą wystąpić w środowisku narażonym na czynniki zewnętrzne oraz naprężenia mechaniczne. Zaufaj naszym wyrobom i działaj jak prawdziwy profesjonalista!